HOME
SEARCH
MUSIC & MANTRAS
ON-LINE HOROSCOPE
DEITIES & TEMPLES
INDIA - HOLY PLACES
CONTACTS
GUEST BOOK
 
Sárí
 
Barbísek


Máte postavu, která ve všem vypadá zoufale? Potřebujete zakrýt své přebytečné kilogramy? Anebo chcete nějaké šaty do společnosti, ve kterých budete mít zaručený úspěch? Potřebujete šaty na dovolenou, něco přes plavky a nějakou pěknou zavinovací sukni? Chcete objevit své ženské kouzlo? Všechny tyto problémy může vyřešit sárí.

Co je sárí?

Sárí je pruh zvláštní látky, který se omotá kolem těla a upraví se přímo podle postavy ženy, která ho má na sobě. Existuje samozřejmě více způsobů, jak sárí nosit. V Indii je na vrcholu žebříčku popularity už přes 5000 let.

Proč by si česká žena měla pořídit sárí?

Praktické důvody: Sárí padne na jakoukoli postavu, proto nemusíte mít obavy, že vám někdy bude malé nebo velké. Sárí je opravdu krásná látka, která se může hodit i v případě, pokud se omrzí jako sárí, například k ušití šatů nebo nějaké bytové dekorace. Vzhledem k nadčasovosti sárí se nemusíte obávat, že budete třeba i za 30 let „out”.

Estetické důvody: Neexistuje žena, které by sárí neslušelo. Sárí dokáže i z napohled „beznadějného případu” vyčarovat královnu. SÁRÍ ZEŠTÍHLUJE mnohem více, než jakékoli jiné šaty. Každá žena v něm vypadá velmi žensky, kouzelně a elegantně, ať už se jedná o patnáctiletou hipísačku, nebo Vaši babičku.

Kam se v sárí chodí?

Existují sárí, většinou z bavlny nebo z viskózy, která mají nenápadné vzory, proto působí jako letní šaty. Můžeme v nich tedy bez obav chodit po ulici, vzít si je na dovolenou, nebo v nich trávit hezké chvíle s přáteli. Například bavlněná sárí jsou vhodná například i na domácí práce, proto je často volí ženy, které chtějí mít i doma na sobě krásné, ale přitom praktické oblečení.
Dále se vyrábí i sárí luxusní, ty pak můžeme využít jako večerní, společenské, plesové nebo svatební šaty. Desítky žen, které si v sárí vyrazily na nějakou akci (divadlo, ples, večírek...) shodně tvrdí, že měly v sárí úspěch, jako nikdy v životě.

Pokud se chcete o sárí dozvědět více a třeba i to, kde takové sárí v Čechách koupit, podívejte se na www.sari.kgb.cz.

 


Published:
červenec 2001
 
How did you like this article?
from 0 (min.) to 10 (max.)
How many readers expressed it: 47
The Hare Krishna inspiration
© 2001-2010